Kendisi mi Yansıması mı?

 

norveç3

Sizce havada asılı bulutun kendisi mi yansıması mı daha etkili?

Ben oyumu yansımaya veriyorum çünkü bulutun yanındaki dağların başındaki bulutlar da Bonus olarak görünmüş. Diyeceksiniz ki fotoğrafı çekende iş yok, ne yapalım tesadüfen onun Blog’unu okuyorsunuz şu sıra :-)

Tam oraya gitmek isterseniz rotayı veriyorum; Önce Oslo, Norveç’e uçacağız, burada bir kiralık araç ve haritaya ihtiyacımız olacak. İstikamet ODDA. Haritaya şöyle bakın Norveç’in en güzel fiyortlarından birinin sonunda bir göl olsun ve tabi şehir ismi de Odda yazsın. İki çekici suyun birbirine bu kadar yaklaştığı yarı yarıya terk edilmiş bir maden şehri ancak bu kadar çekici olabilir.

Çok şey beklemeyin alın çadırınızı Göl kenarındaki kampinge kuruverin, sabah bir bakarsınız komşularınızın yarısı şu yansıması görünen dağın yamacındaki buzula yürüyüşe gitmişler. Ya siz, e ama bu fotoğrafı kim çekecek? :-)

Sevgilerimle,

Kendisi mi Yansıması mı?” üzerine 2 yorum

  1. İpekciğim ben de oyumu yansımaya veriyorum. Sayfayı açtığımda ilk parlayan yer yansıma idi. Müthiş yakalamışsın. Aslında Web sitene hayırlı uğurlu olsun ellerine sağlık demek için nereden yorumumu yazsam derken kendimi blogunda buldum. Seni candan kutluyor etrafa verdiğin olumlu enerjini koçluk yapacağın kişilere vereceğine inancım sonsuz. Yolun açık olsun, gönlün hep hoşluklarla dolsun. Sevgilerimle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>